
Зволожувач повітря Mesko MS 7965
1 299 ₴
+380 (96) 980-20-31
- Немає в наявності
- Код: MS7965
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач повітря 4.0L MS 7965 Mesko
Зволожувач повітря обладнаний високочастотним ультразвуковим генератором, який розбиває воду на дрібні частинки діаметром від 1 до 5 мкм. Використовувана система вентиляції видаляє мікроскопічні частинки води в повітря, а потім під час випаровування зволожує повітря до досягнення бажаного рівня вологості. Ефект зволоження проявляється у формі тонкого туману, що виходить із сопла пристрою.
Технічні дані
Верхнє заливання води
Продуктивність зволоження 300 мл/год
Ультразвукова технологія розбиває воду на дрібні частинки туману діаметром 1-5 мкм.
Фільтр для видалення накипу в комплекті
Функція автоматичного вимкнення у разі браку води
Плавне регулювання інтенсивності зволоження
Форсунка для випуску туману, що обертається на 360°
Робоча площа 35 м2
Місткість резервуара для води 4 літри
Час роботи на одному заливці мінімум 13 годин
Рівень шуму <35 дБ, надзвичайно тихий пристрій дає змогу добре виспатися
Розміри: 18,5 x 18,5 x 34 см
Потужність 25 Вт
Електроживлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Інструкція користувача
Фільтр для видалення накипу всередині машини
Дані логістики
Доступність продукту
доступний
Код EAN
5902934836074
Код CN
85098000
Вага нетто
0,94
Загальна вага
8,8
Розмір паковання
45,5 х 72 х 45,5
Розміри коробки
22 х 35 х 22
Кількість штук в колективному пакованні
8
KGO
0
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mesko |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 35 куб. м |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для будинку, квартири, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях, Для дитячої кімнати |
| Вбудований гігростат | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Дисплей | Ні |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Глибина | 185 мм |
- Ціна: 1 299 ₴








