
Зволожувач повітря Camry CR 7952
1 899 ₴
+380 (96) 980-20-31
- Немає в наявності
- Код: CR7952
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зволожувач повітря Camry CR 7952
Якщо ви шукаєте інтелектуальне рішення, яке буде працювати вдома, у квартирі або офісі, ми рекомендуємо зволожувач повітря CAMRY CR 7952. Завдяки йому ви можете легко поліпшити комфорт життя й роботи. Завдяки потужному мотору 32 Вт і резервуару для води 5,2 л він може працювати до 17 годин із високою продуктивністю 320 мл/год. Датчик рівня води не дасть пристрою працювати всуху. Зволожувач також має регульовану інтенсивність зволоження.
Характеристики:
- Місткість 5,2 л
- Функція озонування (безпечна для здоров'я очищення повітря)
- Електронне керування
- Великий дисплей
- Іонізація повітря
- Таймер
- Функція затримки запуску
- Регулювання кількості пари, що виробляється
- Датчик рівня води
- Вимірювання вологості в приміщенні
- Продуктивність до 320 мл/год
- Час роботи з повним баком для води ~ 17 годин
- Керамічний фільтр для води
- Потужність: 30 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Тип зволожувача | Паровий |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 32 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 5.2 л |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати, Для книг у бібліотеках, художніх музеях, галереях, Для меблів, паркету, музичних інструментів, Для рослин в зимових садах, оранжереях, теплицях |
| Вбудований гігростат | Так |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Озонування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Підсвічування | Ні |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 2.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення, якщо немає води | Так |
- Ціна: 1 899 ₴









